Керівництво

Опубліковано .

Бобик Степан Степанович –  міський голова. 

Народився 10 червня 1953 року. Після закінчення Іршавської восьмирічної школи вступив у Львівський електро-технікум зв’язку. Строкову військову службу проходив у м.Львів.
Свою трудову діяльність розпочав електромеханіком Іршавського рай вузла зв’язку. З 1976 року головний енергетик, начальник цеху та виробництва на промислових підприємствах району.
У 1983 році закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти й газу за спеціальністю інженер-енергетик. З 1985 року відповідальний працівник промислово-транспортного відділу райкому партії.
У 1990 році обраний головою міської ради Іршави. Із січня 1996 року виконуючий обов’язки, а з жовтня цього ж року – голова Іршавської районної державної адміністрації. З 1999 року – голова Іршавської районної ради. Депутат районної ради трьох скликань.
У 2010 та 2015 рр. обраний на посаду міського голови Іршави. 
Має нагороди: орден Святого Рівноапостольного Великого князя Володимира ІІІ ступеня, орден «За заслуги» ІІІ ступеня, медаль «За заслуги» ІІІ ступеня» Української спілки ветеранів Афганістану, Почесна грамота Президента України та Верховної Ради України.


Декларація про майновий стан та доходи 2015


Рацин  Михайло Олександрович – секретар Іршавської міської ради.

Народився 15 серпня 1988 року в м.Іршава. Освіта вища.Навчався в Іршавській ЗОШ І-ІІІ ст. №2. У 2003 році продовжив навчання у Мукачівському військовому ліцеї із посиленою військово-фізичною підготовкою. Здобув кваліфікацію інженера-будівельника у Національному університеті «Львівська політехніка».
Із 2006 року працював на посаді начальника кадастрвого відділу ТзОВ «Землемір».

З 2011 року провідний спеціаліст із землевпорядних питань Іршавської міської ради.
З 2013 року заступник міського голови.
З 2015 року секретар Іршавської міської ради.

Декларація про майновий стан та доходи 2016


Куртинець  Олександр Семенович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів.
Народився 5 липня 1989 року в м.Іршава. Освіта вища. Навчався в Іршавській гімназії. У 2006 році вступив до Національного Університету Державної Податкової Служби України, де отримав диплом магістра «Облік і Аудит».
Із 2011 року працював на посаді головного державного податкового інспектора Берегівської ОДПІ.
З 2014 року провідний спеціаліст Управління соціального захисту населення Іршавської РДА.
З 2015 року т.в.о. заступник начальника з виховної роботи ВПС «Хижа» Державної прикордонної служби України.
З 2017 заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів.


Мимріков Володимир Федорович– керуючий справами міської ради, секретар виконавчого комітету.

Народився 22 вересня 1956 року в Росії. Закінчив середню школу № 1 в м. Мукачево. Проходив строкову службу в лавах Радянської Армії. Освіта вища. В 1982 році закінчив Вищу комсомольську школу при ЦК ВЛКСМ, м. Москва, де отримав диплом вчителя історії. Працював на підприємствах та установах м. Ліда, Гродненської області, Білорусі; м. Мукачева; райкомі комсомолу, автошколі, управлінні праці та соціального захисту населення, райдержадміністрації в м. Іршава.
Із 2006 року працював на різних посадах в Іршавській міській раді.
З 2017 керуючий справами міської ради, секретар виконавчого комітету.